השכרת דוכני מזון לאירועים פרטיים ואירועי חברה  מבחר דוכנים חלביים ובשריים לבחירה 
שירות ואיכות ללא פשרות !   התקשר עכשיו יעוץ חינם ! 

 

סוגים של דוכני מזון

 


כדי להבטיח אירוע מוצלח צריך רק דבר אחד - לדאוג שיהיו סוגי דוכני מזון מגוונים בשפע רב. המגוון הגדול של האוכל המוצע עושה לאורחים הרגשה טובה. אף אחד לא ישאר אדיש מול אוכל טעים ואיכותי.  
אלו דוכנים מומלץ להציע?

 

דוכן גלידה

 

ישנו מבחר עצום של גלידות, והמגוון הוא אין סופי. אפשר להחליט בין גלידת פרווה או חלבית או להציע את שניהם בדוכן. אם רוצים להשקיע עוד יותר אפשר להציב בדוכן מכונת גלידה אמריקאית ולהנות מגלידה איכותית ברמה גבוהה עוד יותר.

 

 

דוכן וופל בלגי

 

הוופל הבלגי הוא להיט די חדש יחסית, אך כבש מצוין את השוק. דוכן וופל בלגי יכול לשמש כמנת קינוח טעימה, או כנשנוש מועדף. חשוב להקפיד שהוופל יוגש בצורתו הטריה אחרת הוא מאבד מטעמו, וחבל.

 

דוכן קרפ צרפתי

לטעם ולריח של קרפ צרפתי אין מתחרים, וחבל להפסיד את היתרונות שלו. דוכן קרפ צרפתי המציע קרפ לצד גלידה, מהווה שילוב מנצח של טעמים אנינים. אפשר להציע קרפ במספר טעמים, כאשר דואגים כי חומרי הבסיס הינם משובחים. או אז התוצאה תהיה חסרת תקדים!  

 

תפוח מסוכר

 

דוכן תפוח מסוכר מושך אליו ילדים אך לא מעט מבוגרים גם כן. הוא נמכר בדרך כלל ניצב על מקל, כך פשוט נוח וקל ללקק. אך תשכחו שתפוח מסוכר מיוצר מחומרים טבעיים והוא זה שהופך אותו לממתק מועדף.  

 

דוכן יוגורט

 

דוכן יוגורט מריח ריח של טבע, והוא אכן כזה. בכל יוגורט מסתתרים חידקים טובים אשר משפרים את תהליכי העיכול ומסייעים לבעיות עצירות וכדומה. אנשים רבים, מבוגרים כצעירים ישמחו לגלות בין שאר סוגי דוכני מזון גם דוכן יוגורט, אשר יעניק להם תחושת רעננות ושובע לאורך זמן.

 

דוכני מוזלי

 

לא מעט אנשים מחפשים את המזון הבריא. כבר היה עליהם לזרא כל החטיפים הצבעוניים והמתועשים למיניהם, והם רוצים משהו בריא באמת אבל גם... טעים. דוכני מוזלי עונים בדיוק על הצורך הזה - מדובר בחטיף בריא, דל קלוריות אך לא פחות מכך טעים להפליא.

 

בר שייקים טבעיים

 

את מיטב הטעמים אפשר להגיש באמצעות בר שייקים טבעיים, עם חגיגה של צבעים מול העיניים. שייקים מכינים מפירות טבעיים בלבד ומוגשים בכוסות גבוהים עם קש.
סוגי דוכני מזון מלהיבים במיוחד! ההצע רב, אין מי שלא יגש ויקח!


logo בניית אתרים