השכרת דוכני מזון לאירועים פרטיים ואירועי חברה  מבחר דוכנים חלביים ובשריים לבחירה 
שירות ואיכות ללא פשרות !   התקשר עכשיו יעוץ חינם ! 

סוגי דוכני מזון

 

טוב, החלטתם לשכור את שירותיה של חברת דוכני מזון . החלטה נבונה, אבל... איזה סוג דוכני מזון אתם צריכים? אילו דוכני מזון מתאימים לכם? שאלה טובה. יש מגוון עשיר של דוכני מזון, וחשוב לבחור בהתאם לסוג האירוע שאתם חוגגים או מציינים.

מה בתפריט?


היצע דוכני המזון רחב: החל ממנות ראשונות, פיצות, פלאפל, סושי, פשטידות, פסטות, בשר ונקניקיות וכלה בקינוחים מגוונים כמו גלידות, קרפ צרפתי, וופל בלגי ופנקייק, וכמובן צמר גפן מתוק. לכל אירוע מותאמים דוכני המזון שלו.

למסיבת יום הולדת נלך על התפריט המתוק והקינוחים, לעומת זאת לכינוסים וּועידות, וכמובן לחתונות נזמין את התפריט שנועד לפתוח את התיאבון: פסטות, בשרים, דגים, סושי וכיו"ב.

חשוב לבדוק


כשבוחרים חברה לדוכני מזון חשוב לבצע סקר מחירים בהתאם לניסיון של החברה. כלומר, יש לצפות שככל שהחברה ותיקה יותר המחיר יהיה בהתאם וגם רמת השירות. נסו לבדוק מיהם לקוחות החברה וכמה מהם מרוצים: היכנסו לאתר החברה המספקת דוכני מזון, התרשמו מהרצינות, מההשקעה וממכתבי הלקוחות (אם קיימים כאלה). לאחר מכן חשוב מאוד לוודא שהמזון המוגש בדוכני המזון טרי ונעשה בו־במקום. אל תתפשרו על פחות על פחות מכך. דוכני מזון הם ניידים ומטרתם לספק מזון טרי וחם (כשאמור להיות חם) ולא מזון מחומם או "מאתמול". כמו כן, בדקו את ניקיון דוכני המזון.

האירוע שלכם חשוב ומיוחד, לכן אל תהססו לשאול את חברת דוכני המזון כל מה שעולה על רוחכם, ולברר את הכול מהפרט הגדול ביותר עד לפרט הקטן ביותר, שהרי הפרטים הקטנים יקבעו בסופו של דבר את רמת ההנאה מהאירוע שלכם, הפרטים הקטנים עושים את האירוע.
בהצלחה!

בר מוזלי
פיתה דרוזית
תפוח מסוכר
logo בניית אתרים