השכרת דוכני מזון לאירועים פרטיים ואירועי חברה  מבחר דוכנים חלביים ובשריים לבחירה 
שירות ואיכות ללא פשרות !   התקשר עכשיו יעוץ חינם ! 

דוכני מזון של גלידה אמריקאית

גלידה אמריקאית היא תענוג של ממש ביום קיץ חם כאשר הולכים ברחוב. אין פלא שהגלידה המיוחדת הזו צברה פופולאריות במקומות רבים בעולם ולא רק בארצות הברית. את הגלידה ניתן למצוא במגוון של מדינות אירופאיות, בישראל כמובן, ואפילו במדינות מרוחקות ואקזוטיות כמו הודו ניתן לקנות גלידה זו ברחוב.

זוהי גלידה רכה מאוד וטעימה מאוד. לרוב מגישים את הגלידה בתוך גביע שגם אותו אוכלים כאשר מסיימים לאכול את הגלידה. אתם יכולים לבחור האם אתם מעדיפים לאכול אותה בליקוקים נמרצים או שאתם מעדיפים לאכול אותה עם כפית. במקומות שונים מציעים ציפויים שונים וטעימים לגלידה.

הטעמים הקלאסיים, כמו בגלידות רבות, יהיו בדרך כלל וניל ושוקולד. את הגלידה ניתן לצפות ברוטב שוקולד חם מה שטעים מאוד אך יכול להיות מזיק לדיאטה. ישנם כמובן ציפויים נוספים לגלידה כמו רוטב וניל או לחלופין רוטב תות. במקומות שונים תמצאו עוד מגוון של תוספות ורטבים מיוחדים לגלידה.

דוכני מזון לאירועים מיוחדים
אם אתם פשוט משתגעים על גלידה אמריקאית ושמחים לאכול אותה כתענוג מיוחד או בכל הזדמנות בוודאי תשמחו לדעת שתוכלו להגיש את הגלידה בתור קינוח ייחודי באירוע שלכם. האירוע יכול להיות חתונה, בת מצווה, בר מצווה, מסיבה או כל אירוע מיוחד אחר שאתם מסוגלים להעלות על דעתכם.

חברות קייטרינג שונות מציעות שירות מיוחד מאוד של דוכני מזון ובו מכונות לאירועים שונים. אתם יכולים להיות בטוחים כי אם תביאו מכונת גלידה כזו לאירוע שלכם כל האורחים יהללו את הקינוח וכולם ייחזרו למנה נוספת. כמו כן, ילדים שיגיעו לאירוע יתלהבו במיוחד מהמכונה ומהגלידה הטעימה שכל כיף לאכול אותה.

דוכני מזון נוספים לאירועים
כמובן שזה לא הקינוח היחידי שאתם יכולים להגיש באירוע שלכם. אתם יכולים לשכור דוכן של ממתקים טעימים וסוכריות או לחלופין דוכן של וופל בלגי. אם תרצו תמיד תוכלו לבחור בקינוחים קלאסיים יותר ונפוצים יותר באירועים כמו עוגות שונות, עוגיות, מוס שוקולד או כל קינוח אחר אשר עולה על דעתכם.

 

גלידה אמריקאית
טואול - בניית אתרים