השכרת דוכני מזון לאירועים פרטיים ואירועי חברה  מבחר דוכנים חלביים ובשריים לבחירה 
שירות ואיכות ללא פשרות !   התקשר עכשיו יעוץ חינם ! 

דוכני מזון לילדים

אם אתם עומדים לערוך מסיבה לאחד מילדיכם ואתם רוצים לשדרג את האירוע זה הזמן לשקול לשכור את שירותיהם של חברות קייטרינג המציעות דוכני מזון מיוחדים. כיום אין ספור חברות אשר מגישים מגוון מאכלים אשר כולם מתאימים במיוחד לילדים ומעוצבים באופן חגיגי.

במקום שתעמדו ותכינו שעות ארוכות מגשים של צ''יפס ותפרשו חטיפי בייגלה וחטיפים נוספים במסיבה אתם יכולים להפוך את החיים שלכם לפשוטים יותר. כל שעליכם לעשות הוא לבחור דוכן מזון אחד או מספר דוכנים עם אוכל טעים למסיבה וביום האירוע עצמו לראות כיצד המסיבה שלכם הופכת להצלחה אדירה.

אתם יכולים לבחור הגשת ממתקים מיוחדים וסוכריות בלבד או לבחור קינוחים אחרים דוגמת גלידות אמריקאיות, וופלים, קרפים צרפתי, פנקייקים מיוחדים עם תוספות וכן הלאה. ניתן לבחור גם מאכלים נוספים מלבד קינוחים כמו המבורגרים, פיצה ועוד.

הדוכנים לאירועים לרוב מעוצבים בצורה כזו אשר מושכת מאוד את העין. דוכן מזון אשר מגיש לילדים סוכריות למשל יהיה מעוצב בצורה פשוט חלומית ומושכת. הרי ידוע לכל שהעין "אוכלת" את האוכל לפני שהאוכל נכנס לפה ולכן יש חשיבות גדולה מאוד לעיצוב של הדוכנים עצמם ולמידת ההנאה של הילדים.

דוגמאות למאכלים שאנו מציעים הם: פופקורן, תירס חם, גלידה אמריקאית, שערות סבתא, פנקייק, וופל בלגי ועוד.

היכן ניתן למצוא חברות המשכירות דוכני מזון?

חברות רבות הבינו את הפוטנציאל העסקי האדיר בהשקעת אירועים וכיום חברות רבות משכירות עגלות שונות. כמעט תמיד מי שעובד מאחורי העגלה הוא עובד של החברה כך שהמשימה היחידה שלכם היא להנות במסיבה. ברשת האינטרנט תוכלו למצוא את מרבית החברות שמשכירות דוכנים אלה לאירועים שונים.


לא רק ילדים נהנים לאכול אוכל טעים מדוכנים אלא גם מבוגרים. לכן אם אתם עורכים אירוע מיוחד אתם בהחלט יכולים לשדרג אותו עם הדוכנים שלנו.

מנת יוגורט לאירועים

 

טואול - בניית אתרים