השכרת דוכני מזון לאירועים פרטיים ואירועי חברה  מבחר דוכנים חלביים ובשריים לבחירה 
שירות ואיכות ללא פשרות !   התקשר עכשיו יעוץ חינם ! 

גלידה אמריקאית

לא משנה לאן אתם הולכים, לא משנה באיזה יום, בעיקר בשבתות אתם תראו עגלות גלידה אמריקאית.
בין אם זה קניונים, מידרחוב, מרכזי קניות גדולים וקטנים, אירועים ומסיבות שונים, לא תפספסו לנגד עיניכם דוכני מזון שמוכרות את זה.

המראה שתמיד אופף אותנו הוא מראה כל הילדים והוריהם מסביב לעגלה זו, שבד"כ תמיד פופולארית בקרב הילדים.
גלידה אמריקאית היא גלידה שמקורה מאמריקה, היום כמעט בכל עיר בעולם נוכל לראות את הגלידה הזאת המוכרת לכולנו. 

הטעמים הקלאסיים, כמו בגלידות רבות, יהיו בדרך כלל וניל ושוקולד. את הגלידה ניתן לצפות ברוטב שוקולד חם מה שטעים מאוד אך יכול להיות מזיק לדיאטה. ישנם כמובן ציפויים נוספים לגלידה כמו רוטב וניל או לחלופין רוטב תות. במקומות שונים תמצאו עוד מגוון של תוספות ורטבים מיוחדים לגלידה.

 

 עגלת גלידה אמריקאית
 

קצת על ההיסטוריה
הגלידה מאמריקה היא למעשה סוג של קינוח שהוא אוורירי, טעים, רך וקפוא, יותר מגלידה רגילה. גלידה זו הומצאה על ידי חוקרים מבריטניה אשר הצליחו לגלות דרך להכפלת נפח האוויר כשמייצרים את הגלידה.

תהליך החדרת והכפלת נפח האוויר אפשר לחוקרים הבריטים להצליח להקטין את תוחלת חומרי הגלם שנמצא בגלידה האמריקאית ועל ידי כך להצליח למעשה לצמצם את עלויות הייצור, דבר שמשמש את רוב יצרני הגלידה כיום.
היא לרוב גלידה דלת שומן שיש בה כ- 3% - 6% שומן כשלעומת זאת בגלידה רגילה יש כ- 8% - 10%. היא מאוכסנת בקירור של 4- מעלות כשגלידה רגילה מאוכסנת בטמפרטורה  של 15- מעלות. תוחלת האוויר של הגלידה האמריקאית גבוהה יותר (באופן יחסי).
תכולת האוויר של הגלידה האמריקאית נעה בין -%0 עד 60% מנפח המוצר המוגמר. תכולת האוויר היא זו שמשנה את הטעם והמרקם של הגלידה. גלידת שהיא בעלת תכולת אוויר כבדה יותר תהיה בצע צהבהב ותהיה קרחית יותר, לעומת זאת, גלידה בעלת תכולת אוויר גבוהה תהיה קרמית יותר ונוטה לצבע לבן.
 
אז אילו גלידות אמריקאיות קיימות?
• גלידות ללא סוכר.
• גלידות איטלקיות שהינן על בסיס שמנת.
• סורבטים שהינם על בסיס פירות טבעי.
• עם מרקם עשיר, כמו למשל: וניל, שוקו וטעמים נוספים.
• גלידות פרווה (ניתן למצוא גלידות אלו במבחר טעמים).
• גלידות יוגורט (בטעמים, גלידות ללא סוכר ובטעמים טבעיים).
 
כאמור, גלידות אמריקאיות הן גלידות שנעשות על ידי מכונות מיוחדות בכל מיני טעמים שונים. אז מהו הערך התזונתי של הגלידות הללו? ובכן,  יש כ- 3% שומן רווי על כל 100 גרם. יש כ- 133 קלוריות על כל 100 גרם. ניתן למצוא כ18 פחמימות לכל 100 גרם.

ניתן להזמין את מוכנות הגלידות האמריקאיות כאטרקציה נהדרת בכל סוגי האירועים, כמו למשל: חתונות, בר מצווה, בת מצווה, כנסים ועוד שפע של אירועים נוספים.

דוכני מזון לימי הולדת
logo בניית אתרים